Konferencijos "NO LIMITS" įrašų taisyklės

Taisyklių paskutinės redakcijos data: 2017 m. spalio 23 d.

Mokama prieiga suteikia leidimą pamatyti „NO LIMITS“ konferencijos įrašus ir įpareigoja pirkėjus laikytis numatytų taisyklių.

  • Prieigos prie konferencijos įrašų puslapio užsakymai vyksta internetu (nuoroda)
  • Atkreipiame dėmesį, kad įsigydamas prieigą pirkėjas įsipareigoja saugoti savo unikalų prisijungimo kodą bei jo neviešinti. Per parą prie įrašų svetainės prisijungti galima iki 5 kartų.
  • Įsigydami prieigą prie konferencijos įrašų jūs sutinkate, jog jūsų el. pašto adresas, kurį nurodėte užsakymo metu, būtų naudojamas prisijungimo prie įrašų puslapio duomenų persiuntimui bei tiesioginės rinkodaros tikslais informuojant apie kitus mūsų įmonės arba mūsų partnerių organizuojamus mokymo renginius, konferencijas ir informacinius produktus. Jūs galite bet kada lengvai ir greitai atsisakyti mūsų siunčiamų laiškų.
  • Galioja 14 dienų pinigų grąžinimo garantija. Per 14 dienų nuo prieigos prie įrašų puslapio įsigijimo pirkėjas gali susigrąžinti sumokėtus pinigus nenurodydamas jokios priežasties. Tokiu atveju, reikia informuoti mus el. paštu uzsakymai@nolimits.lt ir mes per 5 d.d. atliksime grąžinimą į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo gautas mokėjimas ir panaikinsime prieigą prie įrašų puslapio.
  • Įrašų puslapyje esantys konferencijos vaizdo įrašai priklauso įmonei UAB Success Stars International. Pirkėjams draudžiama atkurti, kopijuoti, retransliuoti ir publikuoti svetainėje esančią medžiagą ar jos dalis bet kokia forma.
  • Konferencijos įrašų puslapį administruoja UAB „Success Stars International“. Įmonės kodas: 302931922.
  • Visais papildomais klausimais dėl konferencijos įrašų ar taisyklių maloniai prašome kreiptis el. paštu uzsakymai@nolimits.lt